Menu

KURUCUMUZ

ANASAYFAKURUMSALKURUCUMUZ
ANASAYFAKURUMSALKURUCUMUZ

Başarılar dilerim


Tüm Dünyada birçok kuruluşa sahip ve Dünyanın en yaygın Dil Okullarından biri olan aynı zamanda ülkemizde onlarca anaokuluna sahip İngiliz Kültür bünyesinde olup uluslararası eğitim programına geçmiş, kurumsal gelişimini üst düzeye çıkarıp daha da güçlenmiştir. Bu akreditasyonla okulumuz öğrencileri de okul öncesi dönemden başlayarak uluslararası düzeyde dil eğitimine geçmiş, daha üst düzey bir İngilizce eğitimi aldıklarını belgeleyen Avrupa Dil Portfolyosu Sertifikası alma hakkına sahip olmuşlardır.

İngiliz Kültür Okulları eğitim sektöründe edindiğimiz birikimin ve deneyimin ürünü olarak, '' Memleketine hayırlı bir gençlik yetiştirmek'' idealiyle kuruldu.

Nitelikli bir eğitim için gerekli tüm altyapının eksiksiz sağlandığı, güçlü eğitimci kadrosu ve teknolojik okul konseptiyle İngiliz Kültür Okulları'nı İngiliz eğitim modelini kazandıracak biçimde hayata geçirdik.

Her öğrencimizin saygın bir birey olarak hayata hazırlanması için eğitim alanında gerekli tüm olanakları sağlarken, milli ve evrensel değerler konusunda duyarlılığı gelişmiş, sorgulayan, özgüveni yüksek mezunlar verecek atmosferi de hazırladık.

İngiliz Kültür Okulları öğrencileri anaokulundan liseye kadar akademik, sanatsal ve sportif alanlarda okulumuzda elde ettikleri bilgi, beceri ve değerlerle onları yaşam boyu başarıya taşıyacak bir vizyona da sahip olacaklar.

İngiliz Kültür Okullarında ortaya koyduğumuz nitelikli, ilkeli ve özgür okulculuk anlayışıyla, dünya vatandaşı olmaya aday, teknolojiyi etkin biçime kullanan, İngilizce konuşabilen, özgüveni yüksek, sanat ve sporla iç içe, doğaya karşı duyarlı bir nesli ülkemize kazandıracağız.

Eğitimcisiyle, velisi ve çalışanlarıyla bütünleşmiş, başarıya odaklanmış ve başarıyı sağlayacak azim ve kararlılığa sahip bir kurumsal yapıyı hayata geçiren İngiliz Kültür Okulları Yönetim Kurulu adına tüm öğrencilerimize "yaşam boyu başarı" dilerim.

 

Nedim DENGİZ

Diyarbakır İngiliz Kültür Okulları Kurucusu

single image
lcloak=off}